TalTech Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory on füüsiline loovkeskkond, kus kohtuvad ettevõtted, üliõpilased, teadlased, investorid ja kooliõpilased, et genereerida innovaatilisi ideid ja neid ühise meeskonnana ellu viia.

Mektory maja on heade mõtete, uute ideede, leidlike inimeste ja ägedate lahenduste kohtumispaik. Maja seminari- ja koosolekuruumides on võimalik korraldada kohtumisi, seminare, koosolekuid, koolitusi ja konverentse kuni 200 inimesele. Mektory maja külastab aastas rohkem kui 50 000 inimest üle kogu maailma.

Mektorys on 14 omapärast seminariruumi ning meie konverentsisaalis on ainulaadne 270-kraadine ja 40 meetri laiune ekraan, mis muudab võimalikuks kõige kaasaegsemad ja loomingulisemad esitlused. Saalis on võimalik korraldada ka virtuaalseid konverentse. Saalile on võimalik on juurde broneerida väiksemaid ruume ja kasutada avarat saaliesist ala.

Ruumide/kohtade arv

Seminariruumide arv (kuni 15 kohta)              6
Seminariruumide arv (kuni 15-40 kohta)        6
Seminariruumide arv (kuni 40-70 kohta)        2
Konverentsiruumide arv (kuni 200 kohta)       1

Vaata rohkem infot Mektory ruumide kohta: https://www.taltech.ee/broneeritavad-ruumid

Mektory majas asub ka Tallinna Tehnikaülikooli demoala, mis on loodud koostöös teaduskondadega. Demoala ühendab teaduse praktiliste lahendustega – siin saab näha tudengisatelliiti, Iseauto mudelit, nutikat teekatendit jm ülikooli leiutisi. Viime majaga tutvumiseks läbi ka majatuure.

Üldine varustus: ligipääs ratastooliga, tasuta WIFI, tasuta parkla, arvuti kasutamise võimalus, konditsioneer, konverentsitehnika, enamus ruumides päevavalgus.

Lisavõimalused: Saun, bassein, parkimine, paljundamine ja printimine, majatuurid, toitlustuspartnerid. Võimalik korraldada kohtumisi erinevate majasiseste spetsialistidega (ettevõtluskoostöö, tehnosiire, tehisintellekti- ja robootika, startupid jms), korraldada loeng spetsiifilisel teemal, viia läbi töötube ja meeskonnaüritusi. Majas asuvas  XR keskuses on suur demoala 4 peaseadmega, kus on võimalik kasutada virtuaal- ja liitreaalsuse lahendusi. Pikemateks kaasavateks projektideks on avatud kaasaegne labor kõrge jõudlusega arvutitega.

Kuidas meid leida? Mektory paikneb TalTechi linnakus, looduskaunis piirkonnas. Maja kõrval asub suur IT Kolledži parkla (tasuta). Ühtlasi on Mektory ümbruses parkimine enamjaolt tasuta – tuleb jälgida märke ja ürituse eel varuda igaks juhuks ka aega. Lähimad bussipeatused: Buss 11 (Keemia peatus), Buss 23 (Raja peatus), Buss 24A (Raja peatus), Troll 3 (Keemia peatus).

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Alvar Pelšs

Mektory maja juhataja

+372 620 3429

Külasta kodulehte

Max mahutatavus: 200
Konverentsiruume: 13
Kaugus kesklinnast: 8.1 km (18 min taksosõit)
Kaugus lennujaamast: 9.8 km (15 min taksosõit)
Aadress
Raja 15, 12618, Tallinn