Tallinna kesklinnas, Roosikrantsi tänaval, ootavad kliente valgusküllased ning hubased seminariruumid, mis võimaldavad kasutada erinevaid koolitus- ja õppevorme, luues koduse ja vaba atmosfääriga inspireeriva keskkonna.

KONVERENTSI- JA SEMINARIRUUMID

Roosikrantsi õpistuudios on 4 ruumi (150 m2), suurim neist mahutab teatristiilis 30 osalejat, väikseim ümarlauas 8 osalejat.

Lisaks koolitustele, koosolekutele ja seminaridele sobib meie keskkond hästi ka meeskonnatöö edendamise ja motivatsiooni tõstmise ürituste ja töötubade läbiviimiseks.

VIRTUAALSTUUDIO

Oleme oma ruumides üles seadnud kontaktivabade virtuaalkoolituste ja -sündmuste läbiviimiseks virtuaalse stuudio.

Pakume kahte erinevat lahendust:

  • õpistuudio veebipõhiste koolituste ja esitluste tegemiseks. See on standardlahendus veebikeskkonnas koolituste ja seminaride läbiviimiseks, kus on meie poolt tagatud ruum, kaabliga internetiühendus, vajalik valgustus, mikrofon ja lainurk kaamera (ilma operaatorita). Ülesehitus võimaldab koolitajal iseseisvalt juhtida oma esitlust üle veebi, näidata slaide ning kasutada pabertahvlit;
  • hübriid- või virtuaalsündmuse otseülekandestuudio, kus loome oma ruumidesse ülekandeks vajaliku stuudio, so. heli-, valgus- ja video täislahenduse kahe kaameraga (üldplaan ja lähivõte). Ülekande esitlust juhib videotehnik, mis võimaldab esinejal / esinejatel keskenduda ainult esitluse sisulisele poolele.

LISATEENUSED

Koolituste ja (virtuaal) konverentside kvaliteetsel korraldamisel toetume oma 25-aastasele ürituskorralduse kogemusele. Lisaks virtuaalstuudiole pakume oma klientidele tehnilist tuge ürituse ajal ja ettevalmistamisel, interaktiivse konverentsi-app’i kasutamise võimalust ning uusi ideid meeleolukateks vahepausideks.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 30
Konverentsiruume: 4
Aadress
Roosikrantsi 8B, Tallinn 10119