ASUKOHT

Hestia Hotel Europa asub Tallinna kesklinnas reisisadama ja vanalinna vahelisel tuiksoonel. 4-tärni hotelli avarad ja mugavad toad, Eesti rahvuslikest mustritest inspireeritud ja kohalikest materjalidest vormitud sisekujundus, suurepärased konverentsi- ja hõrgud maitseelamused restoranis Olive, pakuvad elamuse igale külastajale. Lisatasu eest on võimalik parkida hotelli all asuvas parklas.

MAJUTUS

Hotellis on 185 numbrituba, millest 18 on Superior klassi toad (rõduga, vaatega purjesadamale) ja 5 on sviidid (2 neist saunaga). Hotellis on toad ka allergikutele ja erivajadustega inimestele.
Kõik hotellitoad on hubaselt sisustatud, ruumikad ja avara planeeringuga. Kogu hotell on suitsuvaba. Majutuse hinnas sisaldub hommikusöök ja hommikusauna külastus.

KONVERENTSIRUUMID

Konverentsikülaliste käsutuses on 9 erineva suurusega multifunktsionaalset konverentsisaali. Pakutavad ruumid sobivad koosolekuteks, konverentsideks, messideks ja muudeks erinevateks üritusteks. Saalid on avarad ja enamik neist suurte akende ja kauni vaatega. Kõik konverentsiruumide nimed on seotud Euroopa piirkondade ja pealinnadega. Kõik ruumid on varustatud kaasaegse video-, heli ja esitlustehnikaga ning tasuta WiFiga.

 

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Lääne-Euroopa30016040222
Ida-Euroopa A+B100704493
Kesk-Euroopa70502667
Põhja-Euroopa60502663
Lõuna-Euroopa30302044
Ida-Euroopa A30241844
Ida-Euroopa B30241844
Brüssel1018
Parlament60402650

TOITLUSTUS

Hotelli esimesel korrusel asuva restorani Olive menüü pakub hõrgutavat valikut erinevate maade köögist. Restorani põhisaal ja kõrvalsaalid mahutavad kokku kuni 200 inimest. Olive on mugava asukohaga Admiraliteedi basseini ääres ja pakub imeilusat vaade merele, jahisadamale ja Tallinna vanalinnale. Restorani hea asukoht, võimalusterohke interjöör ja kvaliteetne köök loovad suurepärased tingimused väga erinevat tüüpi ürituste korraldamiseks.

COVID-19 ETTEVAATUSABINÕUD / KEHTIVAD OHUTUSMEETMED

Hotelli konverentsikeskus on ohutu kohtumiste korraldamise paik. Nimelt järgitakse Terviseameti ohutuse ja puhtuse juhendit. Külastajatele võimaldatakse käte desinfitseerimise võimalust, ruumide õhutamist, distantsi hoidmist ning istekohtade nummerdamist, mis aitab tagada turvalisust

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 300
Hotellitubade arv: 148
Konverentsiruume: 9
Kaugus kesklinnast: 18 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 15 min taksosõit
Söögikohad
Restoran Olive
Materjalid
Konverentsiruumide plaan
Aadress
Paadi 5, 10151 Tallinn