DMC Eesti

DMC Eesti on suure kogemusega sissetuleva turismi teenuseid pakkuv ja vahendav ettevõte Eestis. Ettevõte on osa DMC Nordic´ust, reisikorraldusettevõtete perest asukohtadega Kopenhaagenis, Stokholmis, Bergenis ja Tallinnas.

DMC Eestil on kaks suunda: oleme tugev kruiisilaevade maapealne teenindaja Eestis ning teiseks, pakume tuge nõupidamiste, motivatsioonireiside, korporatiivürituste, kohtumiste, konverentside, erihuvidega gruppide reiside korraldamisel Tallinnas ja mujal Eestis.

Aitame rõõmuga kokku panna reisi või sündmuse eelarve, kuid leiame sobivad lahendused ka etteantud eelarve raames. Oleme valmis aitama korraldusega Ast Zni – bussitransfeerid, majutus, ruumid ja tehnika sündmuseks, meelelahutusprogramm, ekskursioonid, kaaslaste programm, õhtusöök, väliskülaliste ettevõtete külastused või kohtumised start-up etevõtetega, team-building tegevused siseruumides ja looduses, jne. – kuid võite ka jagada oma ürituse korraldamise koormust, usaldades meie hoolde vaid osa üritusega seonduvatest teenustest.

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
DMC Estonia

Pirita tee 20 P521 10127, Tallinn

+372 668 1126

info@dmcestonia.ee

Kodulehekülg