VIRTUAAL- JA HÜBRIIDÜRITUSTE STUUDIOD TARTUS

Virtuaal- ja hübriiüritused on tuleviku uus normaalsus! Kriisiolukord muutis järsult paljude inimeste igapäevaseid harjumusi, kuid sellegipoolest on oluline jätkata infovahetust, meeskonna koolitamist, motiveerimist ja ühiste eesmärkide seadmist, kasutades selleks uusi, nutikaid ning eelkõige turvalisi lahendusi. Loe lähemalt, milliseid võimalusi on virtuaal- ja hübriidürituste korraldamiseks Tartus.

Luksuslik hübriidstuudio Lydia sündmuskeskuses

Hotell Lydia koostöös Eesti Tehnikateenused OÜ-ga on loonud Tartusse virtuaal- ning hübriidsündmuste stuudio, mis asub hotell Lydia sündmuskeskuses. Stuudios ootab Teid täiuslik virtuaalsündmuste lahendustega stuudio, kus on ideaalne korraldada konverentse, seminare, koolitusi, koosolekuid, kontserdeid ning teisi sündmuseid. Tartu hübriidstuudio on varustatud väga kvaliteetse tehnikaga, et pakkuda kõrge kvaliteediga ülekandeid tellija poolt soovitud veebilehele. Samuti on võimalik juurde tellida kohvipausid, lõunasöögid, õhtusöögid ning majutus. Seda kõike suurepärase asukohaga Tartu südalinnas!

Lisainfo ja tellimine: event@lydia.ee või info@tehnikateenused.ee

Veebi- ja hübriidüritused AHHAA teaduskeskuses

AHHAA teaduskeskus koostöös Sound Group OÜ-ga pakub ürituste korraldamist läbi veebi!

Soovite korraldada konverentse, läbi viia tooteesitlusi või hoopiski miskit muud huvitavat videoülekannetena? AHHAA teaduskeskuse koduleheküljel on üleval kolm paketti – hübriidkonverents MINI, hübriidkonverents PÕHI ja hübriidkonverents PREEMIUM.

Lisainfo ja tellimine: tellimus@ahhaa.ee või 515 6766

Hübriidkonverentsid Eesti Rahva Muuseumi konverentsikeskuses

Eesti Rahva Muuseumi konverentsikeskus pakub kvaliteetset konverentsiteenust vastavalt kliendi vajadustele. Meil on olemas nii tehnika kui ka kogemused, kuidas pakkuda täisteenust nõudliku hübriidkonverentsi formaadi teenindamiseks.

ERMi tehniline meeskond pakub sündmuse produktsiooni: Iga konverentsi korraldus ERMis algab kliendi tegelike vajaduste ja soovide kaardistamisega ning tehnilise konsultatsiooniga. Aitame teil valida sobiliku ülekandeplatvormi, paneme kokku tehnilise meeskonna, koostame tehnilise ajakava. Tehniline konsultatsioon sisaldab ka meile saadetud esitluste formaatide üle vaatamist, hübriidkonverentsi ettekannete puhul (Zoomi kaudu) esinejatele üle maailma inglise keeles tehnilise toe pakkumist jne.

Lisainfo ja tellimine: saale.randaru@erm.ee

SPARK Demo virtuaal- ja hübriidsündmused

Tartu kesklinnaruumis asuv demo-ja sündmuskeskus koondab Lõuna-Eesti edukaimad tootmisettevõtted, eksportöörid, mainekujundajad, tööandjad, säravaimad alustajad ja ettevõtluse tugiorganisatsioonid.

SPARK Demo soov on tuua erinevad osapooled kokku, et sütitada koostööd, uusi ideid ja luua uusi võimalusi, lahendusi. Kvaliteetne heli- ja videotehnika võimaldab luua keskusesse loodud stuudiost kvaliteetse ülekande kliendi valitud platvormile.

Lisainfo ja tellimine: rasmus.haugasmagi@teaduspark.ee

Virtuaalsündmused Alexela Loomelaval

Alexela Loomelava on koht, kus tuksub ideede süda. Kaasaegne ning stiilne atmosfäär mõjub värskelt ning pakub eriilmelisi lahendusi olenevalt sündmuse iseloomust. Kohapeal on olemas vajaminev furnituur, heli-ja valgustehnika. Koostöös HDvideoga pakume profesionaalset videosalvestus ja montaažiteenust nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Veebinarid, voogesitused, veebi- ja hübriidkonverentsid, teeme teoks Sinu ideed videosalvestisest ning aitame leida parima ja sobivaima lahenduse Sinu nägemuse elluviimiseks! Lisaks on võimalus tellida catering meie maja restoranilt “Green Room Café” ‘st.

Lisainfo ja tellimine: info@loomelava.ee

Veebisündmuste võimalused Tartu loodusmajas

Tartu loodusmaja omab vajalikke seadmeid, mille abil on võimalik korraldada virtuaalkoolituse või -konverentsi ülekanne. Sündmuse sujuvaks toimimiseks pakutakse paraja suurusega ruumi, igakülgset tehnilist tuge ja võimalust toimuva otseülekandeks või soovi korral ka salvestamiseks. Köögis on võimalik korraldada näiteks kokanduskoolitust või lindistada õppevideo, klassiruumid sobivad hästi privaatsema coaching sessiooni või töötoa läbiviimiseks, töökojas saab teha ülekannet või lindistada keraamikakursust või mõnda meisterdamise töötuba ning lisaks on loodusmajal ka eksootiline ja roheline talveaed, mis sobib ideaalselt videoloenguteks, kuid miks mitte ka virtuaaljooga tundideks.

Lisaks sellele, et saad oma sündmuse ohutult ja keskkonnasõbralikult korraldatud, toetad ühtlasi ka laste ja noorte loodushariduslikke tegevusi!

Lisainfo ja tellimine: info@tartuloodusmaja.ee

Kadri Karu

Tegevjuht