Blogi

PARIMAD STUUDIOD VIRTUAALÜRITUSTE KORRALDAMISEKS TALLINNAS

Virtuaal- ja hübriidüritused on uus normaalsus. Kriisiolukord muutis järsult paljude inimeste igapäevaseid harjumusi, kuid sellegipoolest on oluline jätkata infovahetust, kasutades selleks uusi, nutikaid ning eelkõige turvalisi lahendusi.  Kvaliteetse virtuaalkonverentsi korraldamine pole aga nii lihtne, nagu esmapilgul tunduda võib, sest kohandada tuleb tavaliselt kogu ürituse ülesehitust ning sageli jääb puudu ka tehnilistest oskustest erinevete platvormide haldamisel.

Et esinejad kodus kapinurgas ettekannet tegema ei peaks, soovitame kindlasti kasutada professionaalset videosalvestusstuudiot ning virtuaalürituste korraldamise kogemusega üritusturundusagentuuri.  Kui kriisi kõrgajal oli Tallinnas ka mitmeid suuri salvestusstuudioid, siis praegu kui taas live üritusi korraldada saab, on kasutusel pigem väiksemad stuudiod.

Reisiekspert – Roosikrantsi konverentsiruumid

Tallinna kesklinnas, Roosikrantsi tänaval, ootavad kliente valgusküllased ning hubased seminariruumid, mis võimaldavad kasutada erinevaid koolitus- ja õppevorme, luues koduse ja vaba atmosfääriga inspireeriva keskkonna. Ruumides on üles seatud ka kontaktivabade virtuaalkoolituste ja -sündmuste läbiviimiseks virtuaalne stuudio. Lisaks virtuaalstuudiole pakutakse klientidele tehnilist tuge ürituse ajal ja ettevalmistamisel, interaktiivse konverentsi-app’i kasutamise võimalust ning uusi ideid meeleolukateks vahepausideks.

Tallinna Ülikooli konverentsikeskus – BFMi telestuudio

Tallinna Ülikooli konverentsikeskus asub kesklinnas, Kadrioru pargi ja Tallinna lahe vahetus läheduses. Konverentsikeskus pakub erinevate sündmuste läbiviimiseks võimalusi uues, akadeemilises ja kaasaegses õppekeskkonnas. Lisaks sellele, saab Balti Filmi- ja Meediakooli (BFM) telestuudios korraldada virtuaalseid seminare, koolitusi, esitlusi ja konverentse. Interaktiivset otseülekannet saab teha ka teistest Tallinna Ülikooli ruumidest, vajadusel ka eraldi sessioonidena. Stuudiol on tehniline valmidus otseülekanneteks ka kliendi poolt valitud kohas. Tallinna ülikooli konverentsiteenuste osakond on igati valmis aitama ka virtuaalürituse korraldamisega.

TalTech – Mektory innovatsiooni – ja ettevõtluskeskus

TalTechi linnak on üks unikaalsemaid ja kompaktsemaid ülikoolilinnakuid Euroopas, olles seejuures valitud ka maailma parimate hulka. Kui innovatsioonil on kodu, siis asub see just nimelt siin. Mektory Screen X konverentsisaalis on ainulaadne 270-kraadine ja 40 meetri laiune ekraan, mis muudab võimalikuks kõige kaasaegsemad ning loomingulisemad sündmused. Tegemist on tipptasemel konverentsitehnikaga varustatud suurima saaliga Mektory keskuses, kus on võimalik korraldada mistahes virtuaal- ja hübriidsündmusi. Kohapeal kasutamiseks on mööbliga ja dekoratsioonidega lava, ekraaniga kõnepult ning stuudios on olemas ka ooteruum esinejatele. Tagatud on kontaktivaba ettekannete esitamine ja videoühenduste loomine esinejatega mistahes asukohast.

Pop Up-  / Portatiivsed stuudiod virtuaalüritusteks

Tegelikult saab pop up / portatiivse stuudio üles panna peaaegu kuhu iganes – nii hotellikonverentsiruumi kui ilusa vaatega hotellisviiti, koka kodukööki  või hoopiski firmaomaniku elutuppa. Inspireeriv ja eriline keskkond kaalub sageli üles standardsed lahendused. Stuudio püstipanekul ja ürituse läbiviimisel aitab ürituskorraldusfirma.

Võta appi kogenud konverentsi- või ürituskorraldusfirma

Virtuaalürituse korraldamine vajab põhjalikku ettevalmistust ning erinevate korralduslike detailide haldamist.  Virtuaal- ja hübriidkonverents pole lihtsalt videoülekanne – ettekanded peavad olema huvitavad ning publikut kaasavad. Eksperdid samastavad virtuaalüritust meelelahutusliku telesaatega, kus iga sekund on stsenaariumis täpselt paika pandud. Seetõttu on oluline kaasata professionaalne ürituskorraldusfirma. Korraldusfirmad pakuvad  virtuaal- ja hübriidürituse läbiviimisel nii osalist kui täisteenust, alates ürituse strateegilisest planeerimisest kuni produktsioonini, k.a. osalejate ja esinejate haldus, turundus, videolahendused jne. Virtuaalsündmuste korraldusteenust pakuvad näiteks sellised ettevõtted: Jolos, Hype, Konverentsimeistrid, Royal Experience / Miltton Events, Publicon, Orangetime, Reisieksperdi Konverentsiteenuste osakond, Baltic Tours, Tallinna Ülikooli konverentsikeskus, Tallinna Tehnikaülikooli Konverentsikeskus. Ei tasu peljata seda, et korraldusfirmad teevad ainult suuri üritus – tegelikult aitavad nad ka väiksemaid veebikohtumisi ja – koolitusi läbi viia, et ülekanded toimuksid tõrgeteta ning esineja saaks keskenduda oma ettekandele, mitte tehniliste küsimuste lahendamisele.

Vajate nõu ürituse korraldamisel?

Võtke meiega julgesti ühendust, kui vajate veel infot  ja nõuandeid nii virtuaal- kui päris konverentside korraldamisel! Meie kontaktid leiab siit

Riine Tiigi

Turundusjuht