KONVERENTSISAADIKUTE KLUBI VEEBINAR “Virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisest teadus- ja erialakonverentsidele”

20. jaanuaril toimus Eesti Konverentsisaadikute Klubi veebinar teemal “virtuaal- ja hübriidürituste korraldamisest teadus- ja erialakonverentsidele”, kus enda hiljutisi kogemusi jagasid TalTechi professor Tiia Rüütmann, korraldades rahvusvahelist inseneripedagoogika virtuaalkonverentsi „ICL2020″ ning Tallinna Ülikooli professor David Lamas, korraldades “NordiCHI” rahvusvahelist virtuaalkonverentsi.

JÄTA OMA TAGASISIDE

VEEBINARI JÄRELEVAATAMINE

Laadi alla prof. David Lamase ettekanne siin. (PDF)

Laadi alla prof. Tiia Rüütmanni ettekanne siin. (PDF)

KAVA

“FROM FACE-TO-FACE TO FULLY ONLINE IN TWO MONTHS” – Prof. David Lamas, Tallinna Ülikool

NordiCHI is the largest European conference on Human-Computer Interaction (HCI). NordiCHI 2020 was the 11th edition of this biannual conference. The first time Estonia was listed as a potential host we applied and got selected to host the conference in Tallinn. The goal was simple. To bring the best HCI researchers to Tallinn and to scale up Estonia’s relevance and role in this research community. And then COVID-19 happened. In this presentation we compare before/after scenarios and we critically reflect upon what we achieved.

“ICL 2020 KONVERENTSI VIRTUAALLAHENDUSTEST” – Prof. Tiia Rüütmann, TalTech

Rahvusvahelisel inseneripedagoogika virtuaalkonverentsil „ICL2020 – Educating Engineers for Future Industrial Revolutions“, mis toimus 23.–25. septembril Tallinna Tehnikaülikooli Innovatsiooni- ja Ettevõtluskeskuses Mektory, jälgiti otseülekannet üle maailma. Esindatud oli 42 riigi teadlased ja 141 ülikooli esindajat. Toimus 24 paralleelsessiooni, 5 töötuba ja ümarlaud, kus erinevate tehnikaülikoolide esindajad jagasid oma kogemusi õppetöö läbiviimisel koroonapandeemia ajal.

TALLINNA ÜLIKOOLI JA TALTECH-i VÕIMALUSTE TUTVUSTUS VIRTUAALKONVERENTSIDE KORRALDAMISEKS

 

Veebinari on võimalik jälgida oma arvutist töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas ning selle jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe. Veebiseminari kestel on Teil võimalik esitada ka  küsimusi. Link veebinaril osalemiseks saadetakse kõikidele registreerunutele e-maili teel hiljemalt 19. jaanuaril 2021.

Lisainfo:
Gea Käsper
Eesti Konverentsibüroo
gea.kasper@ecb.ee
+372 645 0038

Konverentsisaadiku Klubi idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad Eestit kui konverentsisihtkohta tuntumaks teha. Klubi eesmärgiks on jagada infot uutest põnevatest toimumiskohtadest, pakkuda huvilistele konverentside korraldamise alast koolitust ja temaatilisi seminare. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid, jagada vastastikuseid kogemusi,  osaleda saadikutele korraldatavatel eksklusiivsetel üritustel. Saadikuklubi tegevused toimuvad koostöös Tallinna Konverentsiturismi büroo, Tartu Konverentsibüroo ja Pärnu linnaga.