Tagasi

 

Alates 12.04.2018 kannab Solarise keskusega ühes majas asuv Tallinna Kontserdimaja Alexela Kontserdimaja nime. Alexela soovib selle sammuga kinnitada oma pühendumust kultuuri valdkonna toetamisele. 

„Alexela Kontserdimaja idee meeldib meile kõige enam just Kontserdimaja programmi väga laia ampluaa tõttu – sündmuste kalender on piisavalt mitmekesine, et pakkuda avastamisrõõmu kõigile eestimaalastele. See mõte haakub hästi Alexela olemusega – oleme oma 101 tanklaga kõikjal Eestis inimestele lähedal ja pakume unikaalset valikut energiatooteid, olgu see siis elekter, maagaas, balloonigaas või autokütused. Alexela tanklapoodides on võimalik oma energiavarusid taastada kosutava kohvi ning maitsvate einetega. Mis iganes energialiik sulle sobib – Alexelal on see olemas. Alexela Kontserdimajaga on umbes sama lugu – mis iganes muusikat kuulad või millisest iganes muust kultuurivaldkonnast lugu pead, siinsest kavast leiad kindlasti endale midagi. Meil endal on tunne, et oleme teinud sammu oma kliendile lähemale,“ rõõmustab Kontserdimaja nimemuutuse üle Alexela grupi juhatuse esimees Andreas Laane.

Alexela Kontserdimaja tegevjuht Aivar Sirelpuu leiab samuti, et ühisosa kahe organisatsiooni vahel on olemas: “Alexela on eestimaine ettevõte, mis on alati silma paistnud suure ühiskonnale tagasi andjana, toetades kultuuri, sporti, haridust ja heategevust. Ma arvan, et see on hea märk, et lõpuks kannab Eesti parim Kontserdimaja ühe õige Eesti ettevõtte, Alexela, nime.“

Alexela Kontserdimaja neljal tasandil on kokku 1829 istekohta, kaasaegne valgus-, video- ja helitehnika, mis võimaldab korraldada erinevaid üritusi popp-kontsertidest ning ooperi- ja teatrietendustest kuni messide ja rahvusvaheliste konverentsideni. Kontserdimajas toimub aastas keskmiselt  200 ürituste, mida külastab enam kui 200 000 inimest. Maja avati esmakordselt 2009. aastal.

 

Lisainfo:

Alexela
Kadri Ambos
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
mob +372 53 072 051
e-post: kadri.ambos@alexela.ee