Tagasi

Eesti Konverentsibürool on hea meel tervitada koguni kolme uut liiget:

V spaa- ja konverentsihotelli 79 numbritoa tase vastab nelja tärni nõuetele. Hotell ja spaa asuvad uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga. Hotelli teisel korrusel paiknev V konverentsikeskus pakub äriklientidele tipptasemel tehnikaga varustatud konverentsi ja koolitusruume ning banketisaale, mis mahutavad ühtekokku kuni 700 inimest.

Ajaloolise nime Dorpat alla koondub Tartu suurim 205 toaga hotell ja ruumikas a la carte restoran, wellness-spa ning kaasaegse tehnikaga varustatud konverentsikeskus. Dorpat Konverentsikeskus on Lõuna-Eesti suurim ja kaasaegseim konverentsi- ja peokeskus, mis paikneb hotelli kõrvalhoones Tasku IV korrusel. Konverentsikeskuses leiate 10 erineva suurusega multifunktsionaalset saali, millest saate valida just teie vajadustele vastava ruumi.

Kultuurikatel on Tallinna südalinnas toimetav loomekeskus ja kultuurisündmuste toimumispaik. Seal toimuvad erinevad töötoad, seminarid, konverentsid, galasündmused, festivalid , kontserdid, näitused ning palju muudki. Põhjalikult renoveeritud hoones tegutses aastatel 1913-1979 Tallinna Linna Elektri Keskjaam. Kultuurikatlas on võimalik korraldada erinevaid sündmusi 8 erisuuruse ning mahutavusega ruumis. Kultuurikatel mahutab kokku ligikaudu 2000 inimest sõltuvalt ürituse korraldusest ning ruumi kasutamise kujundusest.

Alates 2017. aasta algusest on Eesti Konverentibürool kokku 31 liiget.