Saadikuprogramm

Saadikuprogramm

Toetamaks kõiki konverentsikorraldajaid, kes organiseerivad rahvusvahelisi konverentse või on huvitatud oma erialasündmuse Eestisse kutsumisest, on Eesti Konverentsibüroo algatanud Eesti Konverentsisaadiku programmi.

Kes on konverentsisaadik?

Eesti Konverentsisaadiku programmis osaleja on oma eriala (tipp)spetsialist, kes osaleb regulaarselt oma valdkonna rahvusvahelistes koostööprojektides ning soovib tuua ühenduse konverentsi Eestisse.

Eesti Konverentsisaadiku programmi (inglise keeles “Ambassador Program”) idee on toetada ja tunnustada konverentside korraldajaid, kes oma erialasündmuse Eestisse toomisega juhivad tähelepanu Eestile kui teaduskeskusele ning aitavad turundada Eestit kui konverentsisihtkohta. Programmi eesmärgiks on jagada infot, pakkuda huvilistele konverentside korraldamise alast koolitust ja temaatilisi seminare. Osalejatel on võimalus saada uusi teadmisi, häid nõuandeid ning jagada vastastikuseid kogemusi. Lisaks on programmiga liitunutel võimalus osaleda saadikutele korraldatavatel eksklusiivsetel üritustel.

Saadikuprogrammi tegevused toimuvad koostöös Tallinna Konverentsiturismi büroo ja Tartu Konverentsibürooga.

Konverentsisaadiku programmi tegevused

Programm jaguneb asukohajärgselt Tartu Konverentsisaadik ja Tallinna Konverentsisaadik, saadikutele mõeldud üritused toimuvad mõlemas linnas:

  • Töötoad praktilistel konverentsi korraldamise teemadel
  • Konverentsikohtade tutvustused
  • Konverentsideks sobivate vabaajaprogrammide tutvustused
  • E-uudiskiri konverentsisaadikutele neli korda aastas
  • Individuaalsed kohtumised

Liitumine

Programmiga on oodatud liituma kõik, kes on juba Eestis rahvusvahelist konverentsi korraldamas või kes soovivad tulevikus oma eriala konverentsi Eestisse tuua. samuti kõik, kes soovivad juhtida (rahvusvahelist) tähelepanu oma teadusharule või tegevusele ja olla kasulik oma organisatsioonile, erialale või linnale.

Programmis osalemine ja Eesti Konverentsibüroo poolt pakutavad teenused saadikule on tasutaProgrammi kohta lisainfo saamiseks ning programmiga liitumiseks palume meiega ühendust võtta telefonil 6 450 086,  emailil info@ecb.ee või täita liitumisankeet.

 

Tule ja osale konverentsisaadiku programmis! Konverentsisaadiku programm aitab teil muuta head ideed meeldejäävateks konverentsideks