Vihula Mõis

Vaata Galeriid
Tagasi

ASUKOHT

Vihula mõisakompleks asub Läänemere kaldal keset Lahemaa Rahvuspargi puutumata loodust, vaid 1 tunni tee kaugusel Tallinnast. Elegantne 16. sajandist pärit Vihula Mõis on täielikult renoveeritud ning mõisakompleksist on arendatud kõrgetasemeline 27 erinevast ajaloolisest hoonest koosnev puhkekeskus.Erinevad mõisahooned on hoolikalt renoveeritud nii, et säiliks nende ajalooline olemus.

Vihula Mõis on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) majutusasutus, mis jälgib jätkusuutlikust ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

MAJUTUS

Vihula Mõis pakub luksuslikku ja romantilist majutust erinevates ajaloolistes mõisahoonetes, igaüks oma võrratu sarmi ja omapäraga. Vihula Mõis pakub 75 hästisisustatud tuba ja sviiti: 41 standard tuba1ZEN tuba,10 ZEN deluxe tuba9 ZEN sviiti ja 1 ZEN presidendisviit.

Detailsema hoonete kirjelduse leiad siit.

KONVERENTSIRUUMID

Vihula Mõis on täiuslik koht koosoleku, seminari või õppepäeva pidamiseks Lahemaa Rahvuspargi vaikses keskkonnas, eemal linnaelu askeldustest ja siiski vaid 1 tunni tee kaugusel Tallinnast. Täielikult töökorras olevate koosolekuruumide ajalooline miljöö kindlustab lisa-inspiratsiooni ja sobib väga hästi ajurünnakute, pingeliste juhatuse koosolekute ja koondatud haridusalaste ürituste tarbeks.

Vihula mõisakompleksi konverentsikeskuses on 9 eriotstarbelist koosolekusaali kogupindalal 690 m2

Ruum  m2 Teatristiil Klassiruum U-stiil O-stiil Vastuvõtt
 Constance  137  120  40  26  32  120
 Ursula  103  90  42  28  36  80
 Dora  54  40  24  18  22  40
 Palmimaja  124  80  36  32  36  50
 Viinamuuseum  75  –  –  –  16  60
 Sepikoda  60  30  20  –  20  50
 Õliait  30  24  16  16  18  25
 Boardroom  25  –  –  –  12  –
 Von Schuberti koosolekuruum  25  –  –  –  8  16

Konverentsiruumide kohta leiate lisainfot siit

TOITLUSTUS

Vihula Mõis pakub laia valikut kohti ajaloolises ümbruses nii õhtusöökideks kui veinijoomiseks: Mõisa peamaja teisel korrusel asuv elegantne Vihula Mõisa Restoran, ajaloolises jääkeldris asetsev maalähedane Kaval-Antsu Kõrts  ja Vesiveski kohvik ajaloolises vesiveskis. Vihula Mõis sobib hästi mitmesuguste ürituste läbiviimiseks, alates romantilistest lõunasöökidest kahele kuni suurte festivalideni 2000 või isegi enama inimesega.

ÖKO-SPAA

Vihula Mõisa öko-SPA on boutique-spaa, mis kombineerib mõisalikku ajaloolist hõngu ja luksust, traditsioone ja kaasaegseid mugavusi, öko-teadlikkust ja iidseid spaa rituaale. Spaas kasutatavad tooted on 100% looduslikud, kohapeal valmistatud kreemid-mikstuurid on alati värsked ja unikaalsed.

LISATEENUSED

tasuta parkla, tasuta wi-fi ühendus, spordisaal, spaa, sauna- & peokompleks, privaatsauna võimalus, käsitöökojad, meeskonnamängud vabas õhus, golfiautode laenutus, matkarajad Lahemaa Rahvuspargis, ekskursioonid mõisa territooriumil, erinevad degustatsioonid (sh. viinadegusatsioon), tutvumine mõisa ürdiaiaga. Suvisel ajal spordiväljak tennise, sulg-, jalg-, käsi- , korv- ja võrkpalli mängimseks, jalgratta- ja paadilaenutus, 18-auguline minigolfirada. 4km kaugusel looduslik liivarand.

Vaata virtuaaltuuri siit!