V Spaahotell ja Konverentsikeskus asub Tartus uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate
brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks.

MAJUTUS

Hotelli 86 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior ning deluxe tube kui erilahendusega ruumikaid stuudiotube. Lisaks on valikus 2 luksuslikku sviiti. Hotellitubade varustatuse tase vastab nelja tärni nõuetele ning tubade ruumikus võimaldab lisavooditega ööbida kolmel kuni kuuel külalisel. Koduse hubasuse loovad põrandaid katvad pehmed villavaibad ning valikus on ka allergiavabad parketiga toad.

KONVERENTSIRUUMID

Hotelli teisel korrusel paiknev moodne V konverentsikeskus pakub äriklientidele tipptasemel tehnikaga varustatud viite erinevat konverentsi ja koolitusruumi, mis mahutavad ühtekokku kuni 600 inimest. Saalid on omavahel ühendatavad ja annavad võimaluse koostada just kliendi ürituse jaoks sobivaima ruumiplaani. Lisaks suurematele ja väiksematele konverentsidele sobivad ruumid ka messide, vastuvõttude, kontsertide ja muude rahvarohkete ürituste korraldamiseks.

TOITLUSTUS

Hotelli juurde kuulub ka eri maailmajagude köökidest parimaid maitseelamusi pakkuv restoran JOYCE. Hindame tooraine värskust ning maitsete erilisust igas roas, mille meie kokad valmistavad. Restoran on kahetasandiline ning mahutab kuni 120 inimest, mis võimaldab korraldada ka väiksemaid eriüritusi.

Vaata virtuaaltuuri siit!

Asukoht

Kontakt
Triinu Teras

Hotellijuht

+372 6 117 453

triinu@vspahotel.ee

Max mahutatavus 340
Hotellitubade arv: 86
Konverentsiruume: 5
Aadress
Riia 2, 51004, Tartu