Õpetajate Maja asub vanalinna südames Raekoja platsil. Esimest korda mainiti Õpetajate Maja juba 1333. aastal, kuid praegune paigutus ulatub 1830ndatesse, mil hoone töötas ohvitseride klubi ja kasiinona. Hoone unikaalne ajalooline interjöör ja kaasaegsed tehnilised lahendused moodustavad eduka ürituse läbiviimiseks ideaalse koosluse. Ruumid sobivad konverentsideks, gala õhtusöökideks, väiksemateks seminarideks ja vastuvõttudeks.

 

 

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Kroonisaal + Salong1808050250180320
Kroonisaal1508050200150267
Magistri saal704032705096
Hansasaal504032705093
Saadiku tuba4530234540109
Saadiku tuba + Vürtsituba4530236040153
Kunstigalerii403030404096
Gertrudi tuba2424243556
Salong201212302053
Hansu tuba14142028
Vürtsituba1431

 

Vaata virtuaaltuuri siit!

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Kontakt
Tallinna Õpetajate maja
Max mahutatavus: 150
Konverentsiruume: 7
Kaugus kesklinnast: 0 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 18 min taksosõit
Aadress
Raekoja plats 14, Tallinn