ASUKOHT

Tallinna vanalinna vahetus läheduses asuv Tallink Spa & Conference Hotel ühendab endas kõik vajaliku nii mõnusaks puhkuseks kui ka tegusaks tööreisiks. Sind ootavad mugavad hotellitoad, hubane restoran ning laia teenustevalikuga ilu- ja heaolukeskus. Hotelli sauna- ja veekeskus Aqua Spa on mõnus koht lõõgastumiseks, tipptasemel tehnikaga konverentsikeskus pakub aga suurepäraseid võimalusi seminaride ja nõupidamiste korraldamiseks.

4-tärniline Tallink Spa & Conference hotell paikneb Tallinna kesklinnas reisiterminali A vahetus läheduses, kust vanalinn jääb vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele. Reisiterminal D asub 1 km kaugusel, rongijaam jääb hotellist 1,7 km ja Tallinna lennujaam 5 km kaugusele.

MAJUTUS

Tallink Spa & Conference 300 mugavat numbrituba ja võimalik on valida järgmiste kategooriate vahel: Standardtuba, Double de luxe, Superior, superior de luxe, Superior sviit, Premium, Premium de luxe, Premoium sviit. Hotelli 5. Korrusel on uuendatud mugavate ja laiade vooditega ning heledates toonides sisustatud toad. Tubade aknast avaneb vaade vanalinnale, merele või hotelli veekeskusele. Tavapärasest ruumikamad on premium ja superior kategooria ühe- ja kahetoalised sviidid. Kõrgema klassi tubades on väga mugavad ja ergonoomilised jenkki- või queen-tüüpi voodid (laiad ja kõrged). Lisaks on valikus peredele ühendatavaid ja erivajadustega külalistele mõeldud tubasid.

KONVERENTSIRUUMID

Hotelli 2. korrusel on kaasaegse varustusega konverentsikeskus, kus on 6 konverentsisaali. Konverentsikeskuse suurim saal mahutab teatristiilis kuni 263 külalist. Seminare võib pidada ka nõupidamistesviitides ja sigaribaaris Fidel. Konverentsikeskuses saab korraldada ka erinevaid vastuvõtte ja galaõhtusööke.

 

 

Ruumi nimetus

Teater

Klass

Nõupidamine

Vastuvõtt

Bankett

Pindala (m²)

Romantika + Galaxy 1+2263130250120240
Galaxy 1+22001003219090187
Romantika + Galaxy 21759016580165
Fantaasia + Meloodia + Victoria152786412060140
Galaxy 2121603211060112
Fantaasia + Meloodia9848447593
Meloodia + Victoria9648407590
Galaxy 1883632703075
Fantaasia5624204550
Victoria5424204547
Romantika5430244053
Meloodia4218163043
Boardroom12
Sigardibaar Fidel44144

TOITLUSTUS JA MEELELAHUTUS

Restoran Nerot iseloomustab kõige paremini sõnapaar ”moodne klassika”. À la carte menüüs serveerib peakokk Virgo Lillepoole taktikepi all tegutsev meeskond maailma kokandusklassika pärle nerolikus võtmes, pakkudes külalisele nii avastamis- kui äratundmisrõõmu.

175-kohaline restoran oma kergesti teisaldatava mööbli, kaasaegse heli- ja videosüsteemiga, lava ning tantsupõrandaga on ideaalseks kohaks, kus korraldada erinevaid üritusi nagu näiteks vastuvõtud, pulmad, firmapeod jms.

Lobby baaris serveeritakse lisaks jookidele ka võileibu ja kohapeal küpsetatud kooke.

AQUA SPA & SAUNAS

Me oleme palju enamat kui lihtsalt ööbimiskoht. Tallink Spa & Conference Hotel on ka meeldiv paik, kus oma keha, vaimu ja hinge värskendada. Aqua Spa veekeskuses on suur valik saunasid ja basseine, ning parimaid ilu- ja heaoluteenuseid pakub ilusalong.

LISATEENUSED

Vastuvõtu personal on Teie teenistuses 24 h ning tagab teile kiire ja professionaalse teeninduse.

COVID-19 ETTEVAATUSABINÕUD / KEHTIVAD OHUTUSMEETMED

Töötajad on läbinud ohutusalase juhendamise ning on teadlikud viiruse leviku viisidest ja selle tõkestamiseks vajalikest toimingutest. Üldkasutatavaid aladel käib pidev desinfitseerimine ja õhutamine. Päevakoristust tehakse kokkuleppel kliendiga, et vähendada võimalikke kontakte. Töötajad kannavad maske. Nõupidamiste ja konverentside läbiviimisel järgitakse Vabariigi Valitsuse kehtestatud piiranguid inimeste arvule. Konverentsiruumides tagatakse võimalus hoida distantsi ning paigutatakse istekohad järgides 2+2 reeglit. Enne ja pärast ürituse toimumist õhutakse ruume. Pindade ja käepidemete desifitseerimine toimub pidevalt.

Asukoht

Salvesta oma valikud lemmikuks! Nimekirja saate hiljem vaadata, salvestada pdf failiks ning saata endale ja kolleegidele emailile.
Max mahutatavus: 263
Hotellitubade arv: 300
Konverentsiruume: 6
Kaugus kesklinnast: 17 min jalutuskäik
Kaugus lennujaamast: 15 min taksosõit
Söögikohad
Restoran Nero
Materjalid
SPA konverentsiplaan ja mahutavus
Aadress
Sadama 11a, 10111 Tallinn