Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn

Vaata Galeriid
Tagasi

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn on 465 toaga suurim hotell Tallinnas. Hotell asub Tallinna südalinnas, vanalinna ja Parlamendihoone vahetus läheduses. Jalutuskäigu kaugusel asuvad erinevad linna vaatamisväärsused, kaubanduskeskused ja äripiirkond. Hotellis on üle 1,100 m2 pinda nõupidamiste ja konverentside korraldamiseks. Puhkajad saavad nautida meie heaoluspaa, vee-ja saunakeskuse ning jõusaali teenuseid. Külaliste käsutuses on restoran Grill250°, kohvik ja 2 baari. Lisaks 132-kohaline mugav parkla ja garaaž.

Hotellile on omistatud Rohelise Võtme – ökomärgis, millega tunnustatakse majutusettevõtte keskkonnasõbralikku tegevust. Lisaks on hotell sertifitseeritud ka vastavalt Safehotels Alliance AB Ülemaailmse hotellide turvanõuetele.

MAJUTUS

Hotellis on 465 numbrituba ja sviiti -74 Economy tuba (25 m2),  292 Standard tuba(20 m2), 82 Superior tuba(25 m2), 6 peretuba (42 m2), 5 juunior sviiti (40 m2) ja 6 sviiti (42m2). 7 tuba on sisustatud puudega inimeste vajadusi arvestades. Toa hinnas sisaldub buffet hommikusöök, jõusaali ning vee-ja saunakeskuse kasutus kogu päeva jooksul. Kõik toad on varustatud õhukonditsioneeri, lameekraaniga televiisori, kaabeltelevisiooni, lauatelefoni, miniseifi, fööni ja tasuta kiire traadita internetiühendusega.

KONVERENTSIKESKUS

Hotells on kokku 12 konverentsiruumi, millest suurim mahutab teatristiilis kuni 380 inimest. Neli konverentsiruumi asuvad hotelli esimesel korrusel, seitse teisel korrusel ja kaks ruumi hotelli ülemistel korrustel. Igas nõupidamisteruumis on videoprojektor, ekraan, pabertahvel ja markerid ning märkmepaberid ja pliiatsid. Tasuta Wifi internetiühendus on saadaval kogu hotellis. 132-kohaline väliparkla ja garaaž. Enamus konverentsiruume on päevavalgusega.

TOITLUSTUS

Kõik toitlustuskohad asuvad hotelli esimesel korrusel. Restoranis Grill250° on 96 istekohta ja seal pakutakse buffet-stiilis ärilõunaid ning à la carte õhtusööke. Bistroos Mary (110 istekohta) serveeritakse buffet-stiilis hommikusööke, see on ka suurepärane koht gruppide toitlustamiseks. Kohvik Mademoiselle mahutab 75 külalist ja sobib ideaalselt kui on soov võtta tass kohvi või kerge eine. Kõik saiad, pirukad ja koogid valmivad hotellis kohapeal. Cubano baar on täiuslik koht sõpradega kohtumiseks ja lõõgastumiseks, kus mängida piljardit ja vaadata spordivõistlusi suurtest teleritest või ekraanilt.

LÕÕGASTUS

Hotellis asub üks linna suurimaid tervise ja ilu oaase.Heaoluspaa pakub laia valikut privaatseid hoolitsusi nagu massaaž, näohoolitsus, soolakamber. Spordiklubis on olemas kõik vajalik aktiivseks treeninguks – erinevad treeningklassid ja kaasaegsete seadmetega jõusaal.  Vee- ja saunakeskuses asuvad 4 erinevat sauna, 2 basseini, 2 mullivanni ja kontrastjalavannid.