Park Inn by Radisson Central Tallinn

Vaata Galeriid
Tagasi

Tutvustus

ASUKOHT.

Park  Inn by Radisson Central Tallinn hotell asub otse Tallinna südames, vaid 500 meetri kaugusel  vanalinnast. Lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad Tallinna Ülikool, mitmed vaatamisväärsused, meelelahutuskohad, ärimajad ning ostukeskused. Tallinna Lennujaam jääb 5 km, raudteejaam 2 km ning reisisadam vaid 1 km kaugusele.Park Inn by Radisson Central Tallinn kuulub rahvusvahelisse ökoprogrammi Roheline Võti ning omab vastavat sertifikaati.  Park Inn by Radisson Central Tallinn on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) hotell, mis jälgib jätkusuutlikust ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

MAJUTUS.

Hotellis on kokku 245 mugavat ja kaasaegset tuba ning kõik toad on varustatud konditsioneeri ning WiFi interneti ühendusega. Uued, avarad ja põnevate värvilahendustega Superior toad (29m2) ning Sviidid (60m2) sobivad hästi nii ärireisil viibijate vajadustega kui ka enam kui 2 inimese majutamiseks. Superior (29m2) toad on värskelt renoveeritud ning väga avarad. Tubades on hommikumantlid ja sussid ning tee ja kohvi valmistamise võimalus. Osades tubades on lahtikäiv tugitool ja/või rõdu. Tubades on lameekraantelerid, seifid, hommikumantlid ja sussid ning tee ja kohvi valmistamise võimalus. Hotellis on 2 tuba, mis kohandatud erivajadustega külastajatele ning enamik avalikust alast, kaasa arvatud restoran Kompass ning konverentsikeskus, on hõlpsalt ligipääsetavad ratastooliga.

KONVERENTSIRUUMID.

Park Inn by Radisson Central Tallinn pakub 4 nõupidamisruumi, millest suurim mahutab 80 inimest. Kogu konverentsikeskuses 150 kohta. Võimalus korraldada nii koosolekuid, seminare, esitlusi, sünnipäeva- kui pulmapidusid. Varustuse hulka kuuluvad esitlusvahendid, kriidi- ja markeritahvel, kirjutusvahendid, mikrofonisüsteem, projektor ning teisaldatav 55-tolline lameekraan koos videojaoturiga. Lisaks sellele pakub hotell mitmekülgsed kohvipauside, lõuna- ja õhtusöökide menüüd.

Ruumi nimetus Teater Klass Nõupidamine Vastuvõtt Bankett Pindala (m²)
Studio I 80 50 34 100 60 108
Studio II+III 60 34 34 70 50 81
Studio II 32 16 16 45
Studio III 32 16 16 36
Studio IV 10 21
Studio I + fuajee 150 90 162

TOITLUSTUS.

Restoran Kompass pakub rikkalikku hommikusööki Rootsi lauas, tervislikke lõunasöögivalikuid ja à la carte õhtusöögimenüüd. Külalistel avaneb võimalus teha valik kohalike ja rahvusvaheliste hõrgutiste ja jookide seast, et maitsta näiteks gurmeekohvi. Restoran pakub ka lastemenüüd ja tasuta kiiret juhtmevaba internetiühendust.