Nordic Hotel Forum

Vaata Galeriid
Tagasi

 

Nordic Hotel Forum on hetkel suletud remonditöödeks. Hotell ootab külastajaid tagasi 2021 kevadel!

 

ASUKOHT

Modernne neljatärni superior Nordic Hotel Forum asub Tallinna südames – äri-, kaubandus- ja meelelahutusasutuste vahetus läheduses ning on ideaalne peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisil viibivatele külalistele. Nordic Hotel Forumis on 267 numbrituba ja konverentsikeskuses 6 multifunktsionaalset konverentsisaali, millest suurim mahutab kuni 200 inimest.  Nordic Hotel Forum on sertifitseeritud Rohelise Võtme (The Green Key) hotell, jälgides jätkusuutlikust ja keskkonnasäästlikust toetavaid standardeid.

MAJUTUS

Nordic Hotel Forumis on 267 numbrituba, sealhulgas 249 standardtuba (25 m2), 10 Double De Luxe tuba (40 m2) ja 8 sviiti. Lisaks on hotellis spetsiaalsed toad allergikutele ja erivajadustega inimestele. Kõikides tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, interaktiivne TV-süsteem, kaabeltelevisioon, tasuta traadita internetiühendus, otsevalimisega telefon, šeif, minibaar ja föön.

KONVERENTSIKESKUS

Nordic Hotel Forumi teisel korrusel asub konverentsikeskus, kus külaliste käsutuses on 6 erineva suurusega multifunktsionaalset konverentsi- ja nõupidamiste saali. Ruumid sobivad nii koosolekuteks, konverentsideks, pressikonverentsideks, firmapidudeks kui ka pulmadeks. Suurim konverentsisaal mahutab kuni 200 inimest. Konverentsiruumid on varustatud kaasaaegsete tehniliste seadmetega: OHP (grafoprojektor), data-projektor, DVD/VCR, ekraan, mikrofonisüsteem, sünkroontõlke kabiinid saalis Sirius, pabertahvel ja markerid ning tasuta traadita internetiühendus.

Ruumi nimetus Teater Klass Nõupidamine Vastuvõtt Bankett Pindala (m²)
Sirius 200 120 64 250 96 222
Capella 120 70 44 150 64 131
Arcturus 70 36 28 80 32 71
Vega 46 28 24 49
Altair 40 20 16 43
Miitsar 12 26

Konverentsikeskuse põrandaplaani leiate siit

TOITLUSTUS

Nordic Hotel Forumi esimesel korrusel asub 152-kohaline restoran Monaco, mis pakub võimalusi nii kiireks kohviks, ärilõunaks kui ka gurmee õhtusöögiks. Suveperioodil avab restoran ka väliterrassi. Nordic Hotel Forumi 70-kohaline lobby-baar annab külalistele võimaluse pidada ärikohtumisi, nautida kaminatuld või veeta aega sõprade ringis. Baaris on tasuta traadita internetiühendus, lai valik kuumi ja karastavaid jooke, kokteile ja kergeid suupisteid.

LÕÕGASTUSKESKUS

Nordic Hotel Forumi lõõgastuskeskus asub kaheksandal korrusel vaatega Tallinna vanalinnale. Külaliste käsutuses on sisebassein (5 x 9 m), mullivann, leili- ja aurusaun ning treeningruum, mis on hotellis majutuvatele külalistele avatud 24h. Lõõgastuskeskuses on müügil lai valik tervislikke jooke nii lastele kui täiskasvanutele.