Metropol Spa Hotell

Vaata Galeriid
Tagasi

ASUKOHT

Metropol Spa Hotell asub Tallinna kesklinnas unikaalses Rotermanni kvartalis, vaid jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest Tallinna vanalinnast ning tähtsamatest sündmuskeskustest nagu Kultuurikatel või Alexela Kontsertimaja. 2018. aasta lõpus avatud Metropol Spa Hotell on modernne, kuid samas mugav ja hubane peatuspaik kõigile külastajaile – olgu selleks puhkuse- või ärireis.

MAJUTUS

Metropol Spa Hotell majutab külalisi 137 toas. Hotellis on ka spaa basseini, mullivannide ning 4 erineva saunaga.

KONVERENTSIRUUMID

Suurepärase asukohaga konverentsiruumid Tallinna südalinnas Metropol Spa hotelli kolmandal korrusel on sobivad mitmesugusteks kohtumisteks ja sündmusteks: konverentsideks, seminarideks, koosolekuteks, bankettideks, nõupidamisteks, vastuvõttudeks kui ka muudeks eriüritusteks. Külaliste kasutuses on kolm modernse sisustusega, multifunktsionaalse ja tänapäevase tehnikaga varustatud konverentsiruumi kokku kuni 120 inimesele ning ümarlauaga nõupidamisteruum kuni 12 inimesele.

Hotelli kõrgeimal korrusel asuvad sviidid sobivad suurepäraselt väiksemate koosolekute ja nõupidamiste pidamiseks kuni 8 inimesele. Sviidi rõdult avaneb ajalooline vaade kunagisele piiritusevabrikule ning loomulikult kordumatule Tallinna vanalinnale. Sviidi hubases elutoas on olemas teler ja selle ühendamise võimalus sülearvutiga.

Ruumi nimetus Teater Klass Nõupidamine Vastuvõtt Bankett Pindala (m²)
Saal 1+2+3 120 75 200
Saal 1+2 90 50 40 130
Saal 3 55 36 24 77
Saal 1 50 32 22 70
Saal 2 50 32 22 60
Juhatuse saal 12 25
Privaatruum spa-keskuses 16 30
Koosolekusviit 8 55

Tehnilised vahendid: helitehnika, video-/ dataprojektor, slaidivahetuspult, ekraan, pabertahvel, Wifi sisalduvad hinnas.

TOITLUSTUS

Tervislikke ja kosutavaid kohvipause serveerime valgusküllase klaasgaleriiga hubasel lobby-alal, kust avaneb vaade Rotermanni kvartalile. Maitsvad lõuna- ning õhtusöögid ootavad teid restoranides Nomad ja Pizzanaut.

SPAA

Spaa-keskuses, klaasseintega eraldatuna, asub valgusküllane privaatruum (kuni 16 inimesele), mis sobib väiksemate seminaride, koosolekute läbiviimiseks vabamas õhkkonnas või lihtsalt sõpradega koos olemiseks. Naudi mõnusat seltskonda, vee- ja saunamõnusid vaheldumisi värskendavate jookide ja suupistetega ning võta hetkeks aeg maha.