Hotell Telegraaf

Vaata Galeriid
Tagasi

ASUKOHT

Hotell Telegraaf asub Tallinna vanalinna südames Vene tänaval, kõigest mõnekümne meetri kaugusel Raekoja platsist. Lennujaam asub hotellist umbes 15 minuti, ning rongijaam ja sadamad umbes 10 minuti autosõidu kaugusel. Tallinna vanalinnas aadressil Vene tn 9 asuva suursuguse ehitise ajalugu ulatub 13. sajandisse. Aastal 1878 rajati Tallinna kaubanduspanga Revaler Handels-Bank tellimusel ning Peterburist pärit arhitekt Peter Schreiberg projekteerimisel maatükile neljakorruseline maja, mille kaks ülemist korrust on hiljem juurde ehitatud. Pärast Eesti Vabariigi asutamist 1918. a võeti hoone kasutusele posti- ja telegraafikeskusena. Hoone säilitas sama otstarbe ka nõukogude võimu ajal. Aastal 2005 taastati Teises maailmasõjas hävinud majatiib.

MAJUTUS

Telegraaf hotellis on 83 tuba, sealhulgas 3 standard sviiti ja 1 presidendisviit. Toad on renoveeritud ja kujundatud selliselt, et oleks säilinud ajalooline hõng, samas on sisekujundus rafineeritud, luksuslik ning elegantne. Tubadest avaneb vaade Tallinna vanalinna kirikutornidele ja keskaegsetele majadele. Igas toas on keskmise suurusega vannituba, kliimaseade ja kiire wi-fi internetiühendus. Kliendile on eriti mugav igas toas asuv teeninduskapp, mis tagab teenuse osutamisel täieliku privaatsuse.

SEMINARID JA ÜRITUSED

Telegraaf hotelli fuajee laiendusena projekteeritud multifunktsionaalne Symphony Lounge pakub ka seminariruumina paindlikke võimalusi väiksemate ja keskmise suurusega nõupidamiste läbiviimiseks. Elav tuli ja hotelli võrratu toiduvalik muudavad iga nõupidamise unustamatuks elamuseks. Külluslikult valgustatud 61 m² ruumi on aknakatete abil võimalik täielikult pimendada.

Symphony Lounge on ideaalne paik Tallinna vanalinnas kohtumisteks ja pidulike sündmuste korraldamiseks. Kogemustega hotellimeeskond pakub 5-tärnilist elamust ning individuaalset lähenemist, et saaksite keskenduda oma värsketele ideedele. Restorani auhinnatud kulinaariameeskond koostab tähtpäevadeks, kohvipausideks, vastuvõttudeks ja muudeks tähtsateks sündmusteks erimenüüsid, mis vastavad külaliste ootustele.

TOITLUSTUS

Restoran Tchaikovsky pakub parimaid maitseelamusi Vene köögi sümfooniast. 2011, 2012 ning 2013 aastal, sai Restoran Tchaikovsky Eesti 50 parima restorani valimisel 1. koha Tallinnas ning 2. koha Eestis. Hõbelusikas 2013 raames omistati tiitlid „Parim restoran“, “Parim gurmeerestoran” ja “Parim hotellirestoran”. Restorani peakokk Vladislav Djatšuk on maailma kokanduskunsti tippvõistluse Bocuse d’Or Europe 2009. aasta finalist.
Restoran mahutab kuni 55 külalist.
Hotelli Telegraaf lobby baar on suurepärase atmosfääriga kohtumispaik kergeteks lõunateks või õhtusteks kokteilideks. Suvel on avatud terrass, mis on ideaalne koht ärikohtumisteks, sõpradega kokku saamiseks, või ka lihtsalt klaasi veini nautimiseks. Suveterrass on eksklusiivne vanalinna oaas, mis asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist. See on parim viis saada eemale igapäevasest tänavamelust.

ELEMIS SPA

Hotellis on stiilne spa – täiuslik paik meelte lõõgastamiseks ja keha kosutamiseks Tallinna vanalinnas. Spa-hoolitsuste menüüs on lai valik professionaalseid massaaže, näo- ning kehahoolitsusi, lisaks 3×10 m bassein, mullivann ning saunad.

TEENUSED

Hotell Telegraaf pakub oma külalistele kõike, mida nad võiksid vajada ning rohkemgi… keemiline puhastus, ajalehed, 24h toateenindus, Concierge teenus 24h, kaetud parkimine 15 autole. Hotelli tiim annab endast parima, et Telegraafis peatumine oleks igati meeldejääv!