Hotell L’Embitu

Vaata Galeriid
Tagasi

ASUKOHT

4* Superior Hotell L’Embitu asub otse Tallinna südames, Lembitu Pargi kõrval. Kõik tähtsamad ning kultuursemad paigad on kõigest mõne-minutilise jalutuskäigu kaugusel. L’Embitu on ainulaadne hotell oma disaini ning eripärasuse poolest, mis sobib nii ärikohtumisteks või erinevateks üritusteks kui ka minipuhkuse nautijatele.

KONVERENTSIRUUMID

Hotelli 7ndal korrusel asuvas konverentsikeskuse tipptasemel seminari- ja koosolekuruumides on tagatud kõik tehnilised tingimused edukateks konverentsideks, nõupidamisteks või meeldejäävaks ürituseks. Avarate saalide akendest ning avatud katuseterrassilt avaneb lummav vaade kaunile Lembitu pargile ja Tallinna kesklinnale.

Kokku on meie konverentsikeskuses 4 konverentsiruumi (3 konverentsiruumi asub hotelli viimasel korrusel ning 1 koosoleku ruum asub hotelli esimesel korrusel).

MAJUTUS

Kõik meie toad on avarad ja valgusküllased, kõrgete lagede ja maast-laeni akendega ning mõndades tubades on ka King-size ning ekstra pikad voodid mugavuse loomiseks. Enamus meie tubades ning sviitides on rõdud ning mõnes toas on ka privaatne terrass. Kokku on L’Embitus 125 tuba, mis on unikaalse disainiga ning mõned meie toad ja sviidid asuvad hotelli renoveeritud, ajaloolise hõnguga osas.

TOITLUSTUS

Hotelli katusekorrusel asuv restoran ROOF kutsub nautima hubast atmosfääri ning peent maitseelamust koos hea veiniga. Restorani ROOF avarate akende ja kauni linnavaatega miljöö loob romantilise ning unustamatu atmosfääri igaks tähtpäevaks või ürituseks. Hotelli esimesel korrusel asuv ajaloolise ja hubase atmosfääriga Wine & Tapas veinibaar lausa kutsub head veini nautima. Hea veini kõrvale on meie peakokk sobitanud parimad suupisted. Veinikeldri omapärase interjööri loob hoone algupärastest kividest valmistatud ja taastatud kaar-lagi, õdusust lisab kamin. Mõlemaid meie restorane on võimalik broneerida eriüritusteks, pulmadeks või muudeks tähtpäevadeks. Restoran ROOF mahutab kuni 140 inimest ning Wine & Tapas veinibaar kuni 34 inimest.

SPA & LÕÕGASTUSALA

Hotelli esimesel korrusel asuv rahuliku ning hubase atmosfääriga spaa- ja lõõgastusala on täiuslik paik lõõgastamiseks ja keha kosutamiseks. Kaminaga lõõgastusalalt leiad hüdromassaaži tsoonidega 12m sisebasseini, Jaapani basseini, külma basseini, soome sauna ja aurusauna.