Tagasi

Eesti Konverentsibüroo ootab kandidaate tänavustele Aasta Konverentsiteo auhindadele. Tunnustusettepanekuid saab esitada alates 12.detsembrist 2018 Eesti Konverentsibüroo veebilehel 

Konkursi eesmärgiks on tunnustada Eestis tegutsevaid konverentsikorraldajaid, õnnestunud konverentse, innovaatilisi konverentsilahendusi ning silmapaistvaid isikuid, kes on oluliselt panustanud Eesti konverentsiturismi arengusse.

Kandidaate oodatakse kolmes kategoorias:

  • Aasta Konverentsitegu – rahvusvaheline konverents, millel osales vähemalt 300 konverentsidelegaati (neist vähemalt 40% välismaalt); mille Eestis toimumine on märkimisväärne sündmus ning mille korraldamine on toonud olulist kasu nii selle läbiviijale, Eesti konverentsiturismi teenusepakkujatele kui ka meie riigile laiemalt.
  • Innovatiivseim konverentsilahendus – uudne või eriline lahendus, mida konverentsi korraldamisel on kasutatud. Näiteks innovatiivsed tehnoloogiad, erilised konverentside toimumiskohad või formaadid, unikaalsed vaba aja programmid või muud uuenduslikud, loovad ja leidlikud lahendused.
  • Edukas taotleja – organisatsioon või isik, kes on 2018. aastal võitnud Eestisse vähemasti 100 osavõtjaga rahvusvahelise konverentsi korraldamise õiguse tulevatel aastatel (2019 või hiljem).

Konkursil osalemiseks palume esitada täidetud elektrooniline osalusvorm, mille leiate aadressil  http://www.ecb.ee/et/saadikuprogramm/aasta-konverentsitegu-auhind/

Lisainfo konkursi varasematest auhinnasaajatest leiab siit: