Tagasi

Tallinna vanalinnast 5 minuti kaugusel,  Kultuurikatla ja sadama vahetus läheduses asuv 4-tärni Tallink Spa & Conference Hotel on ette võtnud uuenduskuuri. Hotell kujundatakse ümber nii välimuse kui ka sisu poolest! Kaasajastamise käigus lisanduvad hotellile 25 uut kõrgema klassi tuba ning uuenevad hotelli fuajee, lobby baar, numbritoad hotelli viiendal korrusel, restoran Nero ning konverentsikeskus. Lisaks ühendatakse Aqua Spa veekeskus ilu- ja heaolukeskusega. Nii uued kui värskendatud numbritoad on sisustatud heledates ja naturaalsetes toonides.  Uued toad ootavad külastajaid alates 31.maist 2019.

Uuendatud Aqua Spa on tõeline oaas keset linna, mis ühendab lõõgastavad veemõnud, spordi ning ilu- ja heaoluteenused. Aqua Spa veekeskuses saab lõõgastuda mitmes erinevas basseinis ja saunas.

170 külastajat mahutav uuendatud restoran Nero avab külalistele uksed 2019.a. aprilli teises pooles.

Konverentsikeskus läbib uuenduskuuri suvel ja avab värske  ilmega uksed 2019.a. sügisel. Tallink Spa & Conference Hotel Konverentsikeskus kokku mahutab kuni 550 külalist, liigendatavad ruumid võimaldavad korraldada nii suuremõõtmelisi ärikohtumisi kui ka privaatsemaid sündmusi.

Hotelli uue sisekujunduse autor on tuntud Soome arhitekt Vertti Kivi, kes on loonud ka Tallinki laeva Megastar interjööri.

Lisainfot uuendustööde kohta leiate sellelt lingilt: https://www.tallinkhotels.com/et/tallink-spa-conference-hotel-uueneb/