Tagasi

 

Swissôtel Tallinn pälvis taaskord rahvusvaheliselt kõrge tunnustuse võites World Travel Awards auhinnatseremoonialt hinnatud “Estonia’s Leading Business Hotel” ja “Estonia’s Leading Hotel Suite” auhinnad

Tänavu 10. sünnipäeva tähistav Swissôtel Tallinn on endiselt rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud Eesti ärihotell. Seda tõestas selgelt ka kaks võitu prestiižsel World Travel Awards auhinnatseremoonial, mis toimus sellel aastal võluvas St.Peterburgis ja tõi kokku Euroopa regiooni reisi- ja turismitööstuse tippjuhid, et üheskoos tähistada saavutatud tulemusi.

”Koos tänavuste uute võitudega kahes erinevas kategoorias on Swissôtel Tallinnal alates 2010. aastast võite nüüdseks kokku 11. Kogu meeskonna nimel võin öelda, et oleme ääretult rõõmsad, et meie kliendid üle kogu maailma tunnustavad endiselt pingutusi, mida igapäevaselt teeme. Iga klient on oluline ning me soovime, et nad tunneksid end meie juures oodatuna ning mugavalt. See on meile suureks motivatsiooniks, et oleme suutnud oma klientide ootustele vastata“, ütleb Bart Westerhout, hotelli peadirektor.

Samale kahele kategooriale kandideerisid sellel aastal ka Hotell Palace, Hotell Telegraaf, Radisson BLU Sky Hotell, Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotell Tallinn ja Park Inn by Radisson Central Tallinn.

Varasemalt on Swissôtel Tallinn World Travel Awardsil võitnud järgnevad auhinnad:

• Estonia´s Leading Business Hotel (võitja aastatel 2013, 2014, 2015, 2017)
• Estonia´s Leading Hotel (võitja aastatel 2010, 2012, 2013, 2014, 2015)
• Estonia´s Leading Hotel Suite (võitja aastatel 2014, 2017)
• Estonia´s Leading Spa Resort (võitja aastal 2016)

Wordl Travel Awards tähistab tänavu oma 24. aastapäeva ning on ülemaailmselt tuntud kui ülim tunnustus turisminduses. Brändi eesmärgiks on esile tuua organisatsioone ning ettevõtteid, kelle tegevus on silmapaistev ning keda on võimalik tuua eeskujuks samas valdkonnas ning regioonis tegutsevatele. The Wall Street Journal on World Travel Awardsi nimetanud ka turismimaailma Oscariteks, sest välja selgitatakse maailma parimad.

Swissôtel Tallinn asub Tallinna kesklinnas, 10-minutilise autosõidu kaugusel lennujaamast, sadamast ning raudteejaamast. Hotellis on 238 võrratu vaatega tuba , kolm restorani, kaks baari ning Eesti suurima ballisaaliga konverentsikeskus. Lõõgastumiseks on Pürovel Spa & Sport terviseklubi.

Swissôtel Tallinna kohta leiab rohkem informatsiooni hotelli ametlikult koduleheküljelt: www.swissotel.com/tallinn 
World Travel Awards™ tegevusest saab ülevaate brändi ametlikult koduleheküljelt: www.wordltravelawards.com