Täiendavad ettevaatusabinõud hotellides ja ürituste toimumiskohtades

Et kohtumised ja konverentsid oleksid turvalised, peavad kõik meie liikmeshotellid ning sündmuste toimumiskohad rangelt kinni Terviseameti poolt seatud reeglitest ning on kasutusele võtnud täiendavad ettevaatusabinõud.

KONVERENTSIHOTELLID

Hilton Tallinn Park

Eksklusiivne Hilton Tallinn Park hotell asub Tallinna südames jalutuskäigu kaugusel nii Tallinna vanalinnast kui Kadrioru pargist. Hotell pakub ka muljetavaldavaid valikuvõimalusi ürituste korraldamiseks. Hotelli konverentsikeskuses asub 10 paindlikku, loomuliku valguse ning kaasaegse kõrgtehnoloogiaga varustatud nõupidamisteruumi. Konverentsiruumid on varustatud kaasaegseima tehnikaga ja on ideaalsed nii rahvusvahelisteks konverentsideks kui ka glamuurseteks galaõhtusöökideks. Hilton Tallinn Park hotellis ootab konverentsikülastajat 202 stiilset tuba ja eksklusiivset sviiti.

Külaliste ning kolleegide ohutus ja turvalisus on hotellis võtmetähendusega, järgides kõrgeimaid puhtuse standardeid. Et seda veelgi tugevdada, on Hilton loonud uue programmi nimega „Hilton CleanStay”, mis on kehtiv kõikides Hiltoni hotellides üle maailma tagamaks ühtne kõrge külastuse rahulolu saabumisest lahkumiseni.

 

Hestia Hotel Europa

Hestia Hotel Europa asub Tallinna kesklinnas reisisadama ja vanalinna vahelisel tuiksoonel. 4-tärni hotelli avarad ja mugavad 185 tuba, Eesti rahvuslikest mustritest inspireeritud ja kohalikest materjalidest vormitud sisekujundus, suurepärased konverentsi- ja hõrgud maitseelamused restoranis Olive, pakuvad elamuse igale külastajale.

Konverentsikeskus on jätkuvalt turvaline kohtumispaik kõikidele külastajatele. Järgitakse rangelt Terviseameti pool kehtestatud reegleid, saalides on külalised paigutatud 2+2 nõude kohaselt, keskuses on olemas desinfitseerimisvahendid, puhastatakse enne ja peale iga üritust pindu ning tuulutatakse saale. Ka toitlustuse ja majutuse osas on külastajate tervis prioriteediks.

Metropol Spa Hotel

Kohtumised Tallinna südames! Metropol Spa Hotell asub Tallinna kesklinnas unikaalses Rotermanni kvartalis. Hotelli avarates konverentsiruumides pakutakse jätkuvalt oma külastajatele kvaliteetseid teenuseid. Erilist tähelepanu pööratakse klientide heaolule ja turvalisusele, tagades seejuures veelgi kõrgemad hügieenistandardid.

Suurepärase asukohaga konverentsikeskus mahutab avara paigutusega ruumi kuni 50 osalejat (varasemalt kuni 110). 2+2 ja kuni 50% täituvuse tingimustes on konverentsikeskuse saalide mahutavused järgmised: Saal suurusega 70m2 (U-laud 12, Klassistiilis 16, Teatristiilis 20); Saal suurusega 135 m2 (U-laud  20Klassistiilis 28Teatristiilis 40); Saal suurusega 200 m2 (Teatristiilis 50).

Väiksemateks ärikohtumisteks ja töisteks koosviibimisteks on saadaval õdusad vanalinnavaate ja rõduga konverentsisviidid. Kohvipausid ja lõunasöögid serveeritakse personaalsete portsjonitena ja kaetult, pakkudes jätkuvalt maitseelamust ja silmailu.

 

Nordic Hotel Forum

Olete korraldamas hübriidsündmust, veebiseminari või konverentsi? Tallinna linna südames asuv Nordic Hotel Forum’i konverentsikeskus pakub ürituste korraldamiseks seitset erineva suurusega valgusrikast konverentsisaali.

Hetkel kehtivat 2+2 reeglit arvestades mahutab konverentsikeskuse suurim saal mugavalt ja turvaliselt kuni 50 külalist, tagatud on sealjuures igati ohutu kohvipauside ning lõuna- ja õhtusöökide serveerimine. Pakutakse professionaalseid tehnilisi täislahendusi, kaugemalt tulijatele mugavaid parkimis- ja majutusvõimalusi. Nordic Hotel Forumis on kokku 267 hotellituba.

Hotelli meeskond teeb kõik, et nii Teile kui Teie külalistele oleks korraldamine ja üritusel osalemine igati ladus ning turvaline, järgitud oleks kõiki riiklikult kehtestatud reegleid.

 

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn on 465 toaga hotell Tallinnas. Hotell asub Tallinna südalinnas, vanalinna ja Parlamendihoone vahetus läheduses. Hotell pakub konverentsiteenuseid vastavalt valitsuse poolt kehtestatudreeglitele. Arvestatakse nii 2+2 nõudega ning jälgitakse kehtestatud maksimaalset inimeste arvu. Hotellis on kokku 12 konverentsisaali.

Väga oluline on inimeste meelerahu ja turvatunde tagamine. Hotellis järgitakse Radisson Hotels Safety Protocol´i, mis tugevdab veelgi Radisson hotelligrupi olemasolevaid rangeid sanitaar-, puhtuse- ja desinfitseerimisjuhiseid.

Spetsiaalselt konverentside turvaliseks korraldamiseks on Radisson Hotels loonud 10-astmelise juhise. Uute juhiste hulka kuuluvad uued puhastus- ja desinfitseerimisprotseduurid, suurenenud tähelepanu turvalisusele ühisruumides, kaitsevahendid ja ajakohastatud meeskonnaliikmete väljaõpe.

Radisson Blu Hotel Olümpia

1980. a olümpiamängudeks valminud Radisson Blu Hotell Olümpia on tuntud maamärgiks Tallinna linnaprofiilis. Konverentsikeskus pakub võimalusi paljude erinevate ürituste korraldamiseks. 13 multifunktsionaalset konverentsiruumi on sobilikud nii suurteks konverentsideks kui ka väiksemateks koolitusteks, aga ka kontaktmessideks, näitusteks, pidulikeks vastuvõttudeks jms.

Maikuu alguses kuulutas Radisson Hotel Group koostöös SGS-iga välja Radisson Safety Protocol’i, mis seab ühtsed tervise- ja ohutusstandardid kõikidele Radisson Hotel Group’i hotellidele. Üks selle initsiatiivi osasid on ka 10-step M&E Protocol, kus pööratakse erilist tähelepanu just ürituste turvalisele läbiviimisele. Protokoll hõlmab hügieenireegleid (näiteks kohvimasinate puhastamine, pliiatsite/paberite/markerite/paberite käitlemist, desinfitseerimisvahendite kättesaadavus jne) ja ka sotsiaalse distantsi reeglite järgmist konverentsiruumides. Sellest lähtuvalt konsulteerib hotell klientidega individuaalselt, et leida nende üritusele sobivaim saalilahendus. Kohvipauside osas jälgitakse hoolega riiklike juhiseid ja korrigeeritakse oma tegevusi vastavalt (kohvipauside pakendamine, paigutus jne).

Radisson Blu Sky Hotel Tallinn

Radisson Blu Sky Hotell asub otse Tallinna südames ning on ideaalne peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisil viibivatele külalistele. Hotellis on 280 stiilset ja mugavat tuba ning 10 nõupidamis- ja konverentsisaali.

Radisson Hotel Groupi kuuluvas Radisson Blu Sky Hotelis on alati olnud nii kõrge teeninduse tase kui ka kõrged standardid, sealhulgas ohutuse ja puhastamise protseduuridele, kuid COVID-19 tõttu on kõik protsessid uuesti ümberhinnatud ja vajadusel täiustatud. Radisson Hotels on loonud partnerluse SGS-iga ja välja töötanud uue 20-astmelise protokolli hotellidele ning 10-astmelise koosolekute ja ürituste protokolli. Siin on vaid mõned näited koosolekutele ja sündmustele pühendatud protokollist, mida Radisson Blu Sky Hotel rangelt järgib:

  • Paigaldada alkoholipõhise käsipuhastusvahendi ja kinnastega jaamad hotelli üldkasutatavatesse ruumidesse ning konverentsi- ja üritustealasse.
  • Suurendada kõigi hotellipiirkondade puhastamise ja desinfitseerimise sagedust, pöörates erilist tähelepanu esemetele, mida tihti puudutatakse.
  • Tagada füüsiline distantseerimine konverentsiruumides.
  • Serveerida kõiki toite ja jooke, järgides rangeid toiduohutuse protseduure.
  • Puhastada ja desinfitseerida kohvimasinaid sageli.

Kõigile Radisson Blu Sky Hoteli 10 konverentsiruumile on arvutatud uus mahutavus. Suurimasse saali Hansa saab nüüd uue 1+2 reegli järgi paigutada maksimaalselt 63 külalist, et tagada kõigile delegaatidele turvaline keskkond.Koostöös heade partneritega on välja töötatud uued videokonverentside ja kvaliteetsete otseülekannete lahendused, et pakkuda erinevaid võimalusi kaasaegsel konverentsimaastikul.

Original Sokos Hotel Viru

Original Sokos Hotel Viru asub Tallinna südames, otse keskaegse vanalinna väravas. Värvika ajalooga hotellihoone on Eesti esimese pilvelõhkujana säilitanud läbi aegade ühe tuntuima maamärgi staatuse linnas. Hotellis on kokku 516 tuba.

Külaliste ja töötajate heaolu on hotelli südameasi. Hotelli ja restoranide turvalisus- ning hügieeninõuete järgimises allaandmisi ei tehta. Original Sokos Hotel Viru järgib kõiki Terviseameti Covid-19 viirust puudutavaid reegleid. Hotelli töötajad on instrueeritud järgima täpseid kätehügieeni ning üldiseid igapäevaseid 2 + 2 turvalisusnõudeid. Koristusmeetmed on tõhustatud ja kindlustatud seebi, desinfitseerimisvahendite ning paberist kuivatusrätikute piisava saadavuse kõikides üksustes. Eriolukorrast tulenevalt on tehtud muudatusi restoranide teenindusprotsessides. Hotelli detailsemad ettevaatusabinõud on välja toodud siin.

Swissotel Tallinn

Swissôtel Tallinn on linna üks kõrgemaid hooneid, pakkudes ülemistelt korrustelt imeilusaid vaateid linnale ja merele. Hotell on alati järginud kõrgeid puhtuse ja hügieeninõudeid. Tulenevalt Covid-19 pandeemiaga seotud riskidest ja tagamaks külaliste ning meeskonna turvalisus, on hotell oma seniseid puhastusmeetmeid veelgi edasi arendanud.

Kõik ruumipaigutused on vastavalt Valitsuse reeglitele. Seetõttu on konverentsiruumide tavapärased mahutavused küll vähenenud, kuid püüdes siiski kõiki reegleid järgides säilitada personaalset lähenemist ning leida kliendile parim võimalik lahendus. Accor Hotels on välja töötanud ALLSAFE programmi, mis hõlmab endas ühtesid kõige rangemaid puhtuse standardeid ja tööprotokolli. Kuuludes Accor Hotels gruppi, on ka Swissôtel Tallinn võtnud kasutusele ALLSAFE põhimõtted ja tegevused:

  1. Täiendatud puhastusprotokoll ja kontrollmehhanismid koristamisel ning sagedaste kontaktpindade (nagu liftid ja avalikud tualettruumid) desinfitseerimisel
  2. Uus töötajatele mõeldud ohutus- ja hügieenikoolitus, et tagada kõikide töötajate valmisolek kaitsta ennast ja meie külalisi
  3. Uuendused igapäevastes protsessides, et tagada vajalik sotsiaalne distants ja vähendada puutekontakte üle kogu hotelli (eriti üldkasutatavates ruumides)
  4. Kõrgendatud toiduohutusnõuded, sest hoolime turvalisusest, kvaliteedist ja meie tegevuste mõjust keskkonnale

Tallink Hotels

Tallinki hotellide konverentsikeskustes toimub ürituste ning konverentside korraldus nagu varem, ainult väikese vahega.

Keskused on kohandatud nii, et ürituste läbiviimisel järgitakse Vabariigi Valitsuse kehtestatud piiranguid inimeste arvule. Konverentsiruumides tagatakse võimalus hoida distantsi ning istekohad on paigutatud järgides 2+2 reeglit. Kohvipausid ja lõunad korraldatakse võimalikult kontaktivabalt. Enne ja pärast ürituse toimumist õhutatakse ruume. Iga ürituse korraldaja soovi analüüsitakse, et leida maksimaalselt parim, kuid siiski ohutusreeglitele vastav lahendus. Hotelli detailsemad ettevaatusabinõud on välja toodud siin.

 

Estonia Resort Hotel & Spa

Estonia  Resort Hotel & Spa asub Pärnu rannarajoonis kesklinna lähedal. Uus hotell, mis kerkis senise Rohelise ja Valge maja asemele, ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist. Siin on nelja tärni hotellimugavused ühendatud eestimaiste spaa- ja saunamõnudega.

Oled väsinud virtuaalsest elust ja soovid inimestega päriselt suhelda? Konverentsikeskuses on avarust ja ruumi. Ruumid saab sättida nii, et  oleks võimalik piisavat distantsi hoida, kuid siiski silmast-silma suhelda. Too oma tiim Pärnusse, naudi parkide rohelust ja värskendavat mereõhku – turgutad tervist ja saad töised koosviibimised turvaliselt läbi viia ESTONIA Resort Hotel & Spa**** konverentsikeskuses.

Ruumidesse mahub 2+2 reegleid järgides: Suur saal (klassiruumi stiilis 29 in, Teatri stiilis 29 in, U-kuju 17 in); Väikesed ruumid 7 in; Köögiga klubiruum 4 in. Vaata lisa siit.

Strand SPA & Konverentsihotell

Pärnus asuv Strand SPA & Konverentsihotell pakub Lääne-Eesti suurimaid konverentsisaale, kvaliteetseid terviklahendusi ning paindlikku ja personaalset lähenemist ürituste korraldamisel. Hotellil on 187 mugavat tuba ning 8 multifunktsionaalset saali, mis täidavad ka kõige nõudlikumate külaliste soovid.

Hotell hoolib oma külaliste tervisest ja heaolust ning järgib ürituste korraldamisel Vabariigi Valitsuse ning Terviseameti juhiseid. Ürituste toitlustamisel pakutakse turvalisi ja mugavaid lahendusi. Hotelli suurim konverentsisaal Jurmala mahutab 2+2 reeglit järgides 100 inimest, 50% täituvuse nõuet järgides lausa 250 inimest. Väiksemate saalide mahutavus 2+2 reeglit arvestades on järgmine:

Lahe           45 in (teatristiilis)
Palanga      25 in (teatristiilis)
Pirita          15 in (teatristiilis)
Paralepa      9 in (klassiruumi stiilis)
Pärnu           8 in (U-stiilis)

V Spaahotell ja Konverentsikeskus

V Spaahotell ja Konverentsikeskus asub Tartus uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks. Hotelli teisel korrusel paiknev moodne V konverentsikeskus pakub äriklientidele tipptasemel tehnikaga varustatud viite erinevat konverentsi ja koolitusruumi. Kokku on hotellis 86 numbrituba.

Järgitakse rangelt Terviseameti pool kehtestatud reegleid, erilist tähelepanu pööratakse klientide heaolule ja turvalisusele. Järgitakse 2+2 reeglit ning 50% täituvuse nõuet.

Vihula Mõis

Elegantne 16. sajandist pärit Vihula Mõis kannab tiitlit “Parim ajalooline Hotell Euroopas 2020”. Vihula mõisakompleks asub Läänemere kaldal keset Lahemaa Rahvuspargi puutumata loodust, vaid 1 tunni tee kaugusel Tallinnast. Elegantne 16. sajandist pärit Vihula Mõis on täielikult renoveeritud ning mõisakompleksist on arendatud kõrgetasemeline 27 erinevast ajaloolisest hoonest koosnev puhkekeskus. Vihula mõisakompleksi konverentsikeskuses on 9 eriotstarbelist koosolekusaali kogupindalal 690 m2.

Unique Hotels hotellides on külaliste ja meeskonnaliikmete heaolu, tervis ning turvalisus kõige olulisem prioriteet. Turvalisuse tagamiseks on loodud COVID-19-ga seotud tegevuskava, plaanid ja rutiinid. Järgitakse tähelepanelikult kõiki Vabariigi valitsuse ja Terviseameti poolt väljastatud juhiseid, rakendades vajalikke ettevaatusabinõusid. Täpsemalt saab tegevuskavaga tutvuda siin.

UNIKAALSED TOIMUMISKOHAD

Fotografiska Tallinn

Fotografiska on Stockholmi juurtega rahvusvaheliselt tunnustatud fotokunstikeskus. See on kohtumispaik, kus saavad kokku maailmatasemel kunst, hea toit, muusika, disain ja avatud mõtteviis. Fotografiska Tallinna kontseptsioon hõlmab näituste ja sündmuste ala, kohvikut, restorani ning fotokunsti- ja kingipoodi. Asume Telliskivi Loomelinnaku südames, hoones, mida senini tunti Punase Maja nime all. Sündmuste saal maja I korrusel on avar ja valgusküllane, ruumi kujundamise võimaluste poolest mitmekülgne. Kõrgel tasemel heli-ja valguslahenduste ning seminaritehnikaga varustatud saal on sobilik seminarideks ja koosolekuteks, püstijala vastuvõttudeks, õhtusöögipidudeks, kino-või kontserdiõhtuks.

Fotografiska on tänaseks kogu mahus uuesti avatud – näitused, kingipood, kohviku, restoran, baar 1 ja 6 korrusel. Sündmused ootavad samuti lubatud raamides korraldamist. Avar ruum, parimad tehnilised võimalused ja suurepärane korraldustiim ootavad!

Sündmuste saal mahutab hetkel kehtestatud 2+2 tingimuste korral 70 inimest teatristiilis või 70-150 inimest püstijala vastvõttudeks (mahutavus ühendatavates ruumides kokku saal+ kohvik+tagahoov).

Noblessneri Valukoda

Noblessneri piirkonna üks suuremaid ja märgilisemaid ajaloolisi tööstushooneid on valukoda — 1915.a. ehitatud Noblessneri laevatehase laevaehitustsehh ja värviliste metallide valukoda.  Hoone renoveeriti 2019. aastal ning tänaseks on sellest saanud avarate ruumidega kaasaegsete tehniliste võimalustega sündmuste keskus.

Juulikuu lõpuni tegutseb sündmustekeskuses virtuaalstuudio. Onlive PROTO stuudio meeskond koosneb oma ala professionaalidest, kes on sündmuste korraldusega tegelenud väga pikka aega ning koostöös on valmis välja mõtlema ja ellu viima uusi põnevaid lahendusi! Seoses möödunud eriolukorraga ning EV poolt kehtestatud erinõuetega pöörab ka Valukoda edaspidi rohkem tähelepanu hügieenile, et garanteerida turvaline külastuskogemus, järgitakse kõiki reegelid ja soovitusi ning palutakse seda teha ka korraldajatel.

Eesti Meremuuseumi Lennusadam

Lennusadama ligi sajandivanustes vesilennukite angaarides asub Euroopa üks uhkemaid meremuuseume, kus saab peale muuseumikülastuse tähistada olulisi sündmusi, korraldada põnevat vastuvõttu ja konverentsi ava- või lõpuüritust. Erakordne on ka Meremuuseumi väljapanek: ehtne allveelaev 1936. aastast, 100-aastane jäämurdja Suur Tõll, paadid ja purjekad, vesilennuk Short 184 ja hulk teisi eksponaate.

Lennusadam on taas avatud alates 12. maist mahus, mida võimaldavad eriolukorrast väljumise piirangud. Tulenevalt Covid-19 pandeemiaga seotud riskidest ja tagamaks külaliste ning meeskonna turvalisus, on Lennusadam oma seniseid turvameetmeid veelgi edasi arendanud. Täpsemalt saab täiendavatest ettevaatusabinõudest ülevaate siin.

Tallinna Kultuurikatel

Kultuurikatel on loomekeskus Tallinna südalinnas, mis asub endises Tallinna Linna Elektri Keskjaama hoones, mis alustas tegutsemist 1913. aastal. Kultuurikatlas on kaheksa saali, kokku 16 erinevat inspireeriva industriaalse õhkkonnaga ruumi. Sobiliku eristuva ruumimaagia leiab siit mistahes konverentsideks, kontsertideks, messideks, teatrietendusteks, näitusteks, seminarideks, sünnipäevadeks ja festivalideks.

Tallinna Kultuurikatel pakub unikaalse lavakujunduse ning meelelahtusliku stuudioformaadiga virtuaalkohtumiste terviklahendust – pakkudes ürituse teostusele lisaks ka sisuloomet, osalejate kaasamist, virtuaalsete sündmuste juhtimiskogemusega moderaatorit. Sündmused toimuvad konsultatsiooniettevõte Miltton loodud puutevaba konverentsi formaadis järgides valitsuse ettekirjutusi seoses riikliku eriolukorraga. Kultuurikatla puutevaba konverentsi täieliku konsortsiumi moodustavad Kultuurikatel, Miltton New Nordics, üritusturundussagentuur Royal Experience, Eventech, tehnikapartner Valge Klaar ning ülekande partner Minu Rada.

AKADEEMILISED TOIMUMISPAIGAD

Tallinna Ülikooli konverentsikeskus

Tallinna Ülikooli konverentsikeskus asub kesklinnas, Kadrioru pargi ja Tallinna lahe vahetus läheduses. Konverentsikeskus pakub erinevate sündmuste läbiviimiseks võimalusi uues, akadeemilises ja kaasaegses õppekeskkonnas. Suurim konverentsiruum Maximum mahutab 2+2 tingimustes 100 inimest.

Lisaks sellele, saab BFMi telestuudios korraldada virtuaalseid seminare, koolitusi, esitlusi ja konverentse. Interaktiivset otseülekannet saab teha ka teistest Tallinna Ülikooli ruumidest, vajadusel ka eraldi sessioonidena. Stuudiol on tehniline valmidus otseülekanneteks ka kliendi poolt valitud kohas. Rohkem infot virtuaalsündmuste korraldamisest siin.

TalTech Konverentsikeskus, Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

TalTechi linnak on üks unikaalsemaid ja kompaktsemaid ülikoolilinnakuid Euroopas, olles seejuures valitud ka maailma parimate hulka. TalTechi linnakus on võimalik korraldada konverentse ja teisi sündmusi, mille läbiviimiseks pakume ruume kuni 700-le inimesele. Aula ja klassikalised auditooriumid asuvad ülikooli peamajas ning rohkem innovaatilisi võimalusi leiab Mektory majast, kus asub ka 270° panoraamsaal koos mitmete nõupidamis ruumidega.

TalTech Mektory maja on avatud ja kutsub kõiki taas seminare ja konverentse korraldama. Jälgitakse 2+2 nõuet ja 50% täituvuse reeglit.  Mektory pakub palju erinäolisi ruume, mis mahutavad uute reeglite järgi  5 kuni 50 inimest. Mektory konverentsisaalist on saanud Mektory stuudio, kus saate korraldada oma konverentsi ka virtuaalselt!

Riine Tiigi

Turundusjuht