Tagasi

Rootsi suurkorporatsiooni meeleolukas meeskonnaüritus Pärnus: joogatunnid, lainelaud, spaapidu, golfiklubi-gala

Rootsi üheks parimaks tööandjaks tunnistatud FRONTIT valis 2018.a.oma iga-aastase suursündmuse, ettevõtte meeskonnaürituse sihtkohaks Pärnu. Frontitis töötab 191 inimest ning septembri keskpaigas saabus enamik neist ESTONIA Resort Hotel & Spasse, et koos kolleegidega ühiseid sihte seada ja meeskonnatunnet tugevdada. Nagu osalejad hiljem kinnitasid, läks see neil ka korda, lisaks kogeti mõnusat puhkust kaunis mereäärses väikelinnas. Jagame ka teiega, milliseid  vahvaid lahendusi sellele meeskonnaüritusele pakuti ESTONIA Resort Hotel & Spa poolt

EESTIS ON MUGAV LOGISTIKA

Ettevalmistused algasid juba kuus kuud enne saabumispäeva. Algul oli reisikorraldaja plaaninud Frontiti töötajate reisi Lätti, kuid sealne logistika osutus keeruliseks ning seejärel suunati pilk Eestisse. Esialgne plaan oli saabuda laevareisiga Riiga ja sõita tagasi Rootsi Tallinna kaudu. Kuna aga Frontiti töötajad tulevad Rootsi eri paigust, oleks see Lõuna-Rootsi inimestele tähendanud ebamõistlikult pikka aega sihtkohta ja koju tagasi jõudmiseks. Rahuldav lahendus tekkis, kui suudeti laevasõit ja lend omavahel kombineerida. Rootsist Tallinna sõideti laevaga, kus konverentsiga juba algust tehti. Tagasi Rootsi linnadesse sõideti erinevate lennukitega. Hotelli abiga organiseerisid vastuvõtjad Hansaliinide bussidega päraleveo sadamast hotelli ja hotellist Tallinna lennujaama.

MAAILMATÄIEST SIHTKOHTADEST JÄI SÕELALE PÄRNU

Frontiti reisikorraldaja ees oli parimat sihtkohta otsides lahti kogu maailm. Et tal aga olid varasemast ajast Pärnuga head kogemused, kallutas usaldus valiku just siia, kaunisse Lääne-Eesti maakonnalinna. Kui põhimõtteline otsus Pärnu kasuks oli tehtud, kutsuti Frontiti esindajad ESTONIA Resort Hotel & Spasse külla. Eesmärk oli, et klient ja ürituse korraldaja saaksid vastuvõtjate pakutu oma silmaga üle vaadata ning vastuvõtjad jällegi edasise tegevusplaani detailselt läbi arutada. Külaskäik toimus maikuu viimastel päevadel, kui ilm oli juba suviselt soe ja Pärnus oli tunda kuurortlinnale omast suvist elurütmi.

STANDARDLAHENDUSTEST EI PIISA

ESTONIA Resort Hotel & Spa paindlik meeskond kaasas mitmeid kohalikke koostööpartnereid, et Frontiti grupi kaks päeva sisukalt ära täita ning kliendi meeskonnale parimat puhkust pakkuda Selleks, et kasutada ära Pärnu linna põhiatraktsiooni – liivaranda –, viisime kliendi kokku surfiklubiga Aloha. Nemad aitasid läbi viia meeskonnaürituse rannas, mille käigus valmis osalejate ühistööna nende loominguline nägemus Frontiti tulevikust. Kliendi soov oli korraldada rannas ka BBQ-õhtu, aga septembrikuise muutliku ilma tõttu toimus õhtusöök hotelli restorani terrassil. Kuna sel päeval oli rannas tugev tuul, oli see igati õige otsus. Pärast õhtusööki ootas gruppi spaapidu. Niigi mõnus veeparadiis muutus selleks õhtuks ägedaks ööklubiks. Lausa uskumatu, mida valgustehnika, eriefektide ja muusika abil luua võib! Vaatamata tihedale programmile toimusid konverentsikeskuses mõlemal päeval aktiivsed arutelud ja töötoad. ESTONIA Resort Hotel & Spa suur konverentsisaal ja väiksemad seminariruumid võimaldavad väga mugavalt läbi viia mastaapseid kohtumisi, mis päeva käigus jagunevad väiksemateks töögruppideks.

TÖÖ JA LÕÕGASTUS KÄSIKÄES

Teise päeva pärastlõuna oli jäetud individuaalseteks tegevusteks, kus spaateenindajad said osalejatele lõunast õhtuni järjepanu oma lõõgastuse võlukunsti pakkuda. Muide, eelregistreerimisel olid hoolitsused just need tegevused, mis kõige kiiremini ära broneeriti. Osalejatele meeldis spaateenindus nii väga, et hoolitsusi telliti veel juurdegi. Kuna tegemist oli väga sportliku grupiga, said paljud osalejad nautida lisaks hoolitsustele joogatunde ja Les Mills’i trenne ning surfiklubi Aloha kajaki- või lainelauasõitu. Soovijaid jagus ka randa pikale fat bike’i retkele. Selle maastikuratta moodsama versiooni laiad rehvid võimaldavad sõita ka luidetel. Pärnu linna teeb kaugelt tulijate jaoks eriti võluvaks tõsiasi, et kõik kohad asuvad üksteisele väga lähedal. Rand on hotellist viie minuti kaugusel. Iga osaleja saab ise hotellist randa minna ega pea muretsema, kas ta pärast oma hotelli ka üles leiab.

ÕHTUSÖÖGI KORRALDAMINE ON DETAILIROHKE VÄLJAKUTSE

Pidulik õhtusöök toimus golfiklubi restoranis Eagle. Suure seltskonna galaõhtusöögi korraldamisel on üks väljakutseid inimeste toiduerisused. Rootsi lauas ja hommikusöögil on tavapärane, et arvestada tuleb taimetoitlaste ning osa sööjate gluteeni- ja laktoositalumatusega, pakkumaks neile sobivaid valikuid. Kuidas aga korraldada laudakandmisega õhtusöök nii, et kogu laud saab sujuvalt oma toidud ning õiged portsjonid jõuavad ka toiduerisusega sööjate lauale? Köögi poolt vaadates on siin palju detaile, mis nõuavad tihedat koostööd tellijaga, et leppida kokku sobivaim korraldus. Lauaplaan aitab olukorda lahendada, aga alati pole see tellijale sobiv lahendus. Nii eeldas näiteks Frontiti peo formaat, et inimesed paigutatakse laudadesse alles siis, kui nad juba restoranis on. Õnneks leidsime koostöös toimiva lahenduse. Teine koostööd eeldav teema on galaprogrammi ja toitlustuse ühise ajakava koostamine. See eeldas Frontiti õhtuprogrammi juhtide, restorani toitlustusjuhi ja tehnikapartneri ühistööd.

SUURIM RÕÕM ON KLIENDI NAERATUS

Korraldaja suurim rõõm saabub siis, kui töö on lõpuks tehtud ja kliendi näol on naeratus. Suurürituste puhul on kindel ainult üks – mitte miski pole kindel. Olgu selleks ilm, haigestumised või mis tahes muu tõrge, korraldajad-teenindajad on alati valmis viimase hetke muudatusteks ning suudavad need kliendile meeldivateks lahendusteks muuta. Frontiti meeskonnaürituse muutis eriliseks asjaolu, et kogu maja teenused olid kaks päeva aktiivses kasutuses ning tööd said ka kohalikud koostööpartnerid: bussifirma Hansaliinid ja GoTakso, surfiklubi Aloha, restoran Eagle, tehnikapartner TeTech ning sündmust jäädvustanud fotograafid.

Järgmiste suursündmusteni Pärnus! Kui soovite ka oma meeskonnale või klientidele sama meeleolukat üritust korraldada, võtke meiega julgelt ühendust!